} catch ( e ) { }

Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Brak produktów w koszyku

PROMOCJA !!!

Niezwykłą jasność 3500 lm i kontrast 4000:1 osiągnięto w łatwym do przenoszenia, kompaktowym urządzeniu ważącym maksymalnie do 2,3 kg. Jasny i wyraźny obraz rozszerza możliwości stosowania projektora. Natomiast kompaktowa, lekka obudowa ułatwia przeniesienie go z jednego pomieszczenia do drugiego lub zabranie do siedziby klienta w celu przeprowadzenia prezentacji na miejscu.

Specjalna konstrukcja utrzymuje hałas na poziomie 29 dB, więc szum wentylatora jest niemal niesłyszalny. Pomaga to uczestnikom skupić się na prelekcji podczas prezentacji lub na obrazach wyświetlanych na ekranie, gdy prelegent nie przemawia.

W trybie Auto inteligentny system sterowania lampą automatycznie dostosowuje moc lampy do jasności wyświetlanego obrazu i ogranicza ją nawet o 64%.*Działa on w połączeniu z systemem korekcji przesunięcia kolorów, który koryguje przesunięcie balansu kolorów pojawiające się podczas spadku mocy lampy. W rezultacie zużycie energii zostaje skutecznie ograniczone przy zachowaniu doskonałej reprodukcji kolorów.

Gdy moc lampy jest ustawiona w tryb AUTO, może ona działać nawet 10 000 godzin bez konieczności wymiany. Przyczynia się to również do obniżenia kosztów konserwacji i eksploatacji.
UWAGA:W trybie AUTO projektor automatycznie kontroluje obraz przez ustawianie optymalnej mocy wyjściowej lampy.

PT-LX270E, PROJEKTOR PANASONIC

Producent: -

Cena netto: 1936.00 PLN 2381.00 PLN

Dane teleadresowe

AJSKOM Techniki Prezentacyjne
Ul. Wileńska 44
05-200 Wołomin
Godziny otwarcia: 8.30 - 15.30

22 776 80 10
504 478 965

PROMOCJE